Porų konsultacijos

mūsų požiūriS į porą

Dirbdami su poromis šalia savo gyvenimiškos bei profesinės buvimo santykiuose patirties, remiamės JAV geštalto psichoterapeutų Robert ir Rita Resnick požiūriu, kurį jie pavadino ryšio poroje modeliu. Šio požiūrio esminė idėja yra ta, kad kiekvienoje poroje neišvengiamai susiduriame su skirtumais. Dažniausiai kultūrinės normos (ypač vakarietiškosios) mus moko, kad skirtumus dera įveikti. Neretai tai reiškia abipusį lūkestį, kad partneris bus toks, kaip aš – t.y. poros narių susiliejimą, kuris ilgainiui veda į besikaupiantį abipusį nusivylimą arba į išsiskyrimą.

Resnick modelyje didelis dėmesys skiriamas tam, kad skirtumus matytume ne kaip problemą, o kaip galimybę dviems autentiškiems žmonėms kalbėtis tarpusavyje. Tikram susitikimui tarp žmonių reikia dviejų atskirų asmenų. Kontaktui reikia tiek susitikimo, tiek ir atsitraukimo, o judėjimas tarp šių dviejų polių yra natūralus santykių procesas.

Tuomet ir terapijos tikslas – ne bandyti būtinai „sutaikyti“, o pamėginti abiems poros nariams atsiskleisti kitam tokiais, kokie jie yra. Tokiu atveju pora turi galimybę pabandyti išgirsti kitą ir išsakyti savo poreikius – siekti dialogo neprarandant savęs ar ryšio su kitu.

Poras konsultuojame dviese – Vincas ir Jolanta. Esame kolegos darbe ir partneriai gyvenime.

„When two become one – there are none“

– Robert & Rita Resnick

Porų konsultacijos

  • Konsultuojame suaugusių (nuo 18 m.) asmenų poras, lietuvių ir anglų kalbomis. Dirbame su visų lyties tapatybių ir seksualinės orientacijos asmenimis.
  • Porą konsultuoja du konsultantai.
  • Vienos konsultacijos trukmė – 50 min. Susitinkame gyvai Vilniuje, Senamiestyje. Bendras konsultacijų skaičius sutariamas kartu.
  • Konsultacijos kaina 50 €. Atsiskaitoma grynaisiais po kiekvienos konsultacijos arba banko pavedimu.
  • Savo darbo kokybe rūpinamės supervizuodami savo darbą su geštaltinės krypties supervizoriumi.

Kontaktai

Laukiame skambučių ir laiškų darbo dienomis 9-20 val. 
​Jei negalėsime atsiliepti, būtinai perskambinsime.